;

O Kayu

Kayu vyrábím v České republice, pouze hroty a konvertory kupuji přímo od německé firmy Schmidt. Všechny dřevěné, mosazné a hliníkové součásti soustružím vlastnoručně ve svojí brněnské dílně.

Více o Kayu

O Kayu

Kayu vyrábíme v České republice, pouze hroty a konvertory kupujeme přímo od německé firmy Schmidt. Všechny dřevěné, mosazné a hliníkové součásti soustružíme vlastnoručně ve svojí brněnské dílně. Naším cílem je pomocí Kayu překonat stereotyp, že plnicím perem se už podepisují pouze smlouvy, a zároveň dokázat, že kvalitní řemeslo se navzdory jakékoli situaci může vždy prosadit. Zakoupením některého z výrobků na webu Kayu také pomáháte splnit pár lidem jejich životní sen.

Kontakty

Michal Klaška
+420 607 771 342
michal@kayu.cz
IČO: 03440541

Kde nás najdete

Areál VUT
Rybkova 23, budova, 13 místnost 12
602 00 Brno

Kdo jsme

michal

Michal KlaškaRuční výroba per

 

„Vyrábím pera a miluju to. Trvalo více než tři a půl roku, než se podařilo vše doladit do současné fáze a než se z humanitně založené kancelářské myši stal řemeslník. A zpětně mě pořád udivuje, jak moc se s Kayu vyvíjím i já sám. Pera jsou v současné chvíli můj život a je to krásný.“

andrej

Andrea KlaškováGrafika a tiskoviny

„Mojí hlavní náplní je vizuální stránka Kayu a taky se starám o výrobu obalů, tiskovin a dalších neviditelných věcí okolo.
Mimo Kayu se bavím masírováním a vyráběním dalších věcí, které mě zrovna zajímají. Doufám, že se brzy dostanu i k čekajícím projektům jako zápisníky, náušnice nebo boty.“

;

Kayu za kuráž

Život začíná tam, kde končí vaše komfortní zóna!

Více kuráže

Kayu za kuráž

“Život začíná tam, kde končí vaše komfortní zóna!”

Vyzkoušel jsem si to na vlastní kůži a chtěl bych tuto zkušenost pomáhat šířit dál! Máte chuť vyrazit na cestu kolem světa na tříkolce a nemáte odvah? Nebo chcete vyrábět paruky z cukrové vaty ale bojíte se, že vás to neuživí? Kašlete na to a běžte za svým srdcem. Je to to nejlepší co pro sebe můžete udělat.

Pošlete mi svůj záměr, který zvažujete realizovat.

Já jej spolu s dalšími vystavím na FB a nechám fanoušky hlasovat.

Několikrát do roka vyhlásíme minimálně jednoho vítěze, který dostane za svoji kuráž Kayu.

Podmínkou je, aby projekt opravdu realizoval a aby si o něm alespoň ze začátku vedl deník psaný pomocí svého Kayu. Významné části deníku bych pak s vítězovým dovolením rád postupně zveřejňoval na našem FB jako motivaci pro další potenciální odvážlivce, co mají odvahu si život režírovat sami. Koukněte na aktuální projekty na Facebookové stránce Kayu for Courage: https://www.facebook.com/KayuForCourage/

Naši dobrodruzi

mirka-vojta

Mirka & Vojtajedemkolem.cz - cesta kolem světa na motorkách

“Většina snů o cestování končí tím, že sami sebe přesvědčíte, že nemáte čas, odvahu nebo peníze. Jenže nakonec je to jen o tom, jestli to opravdu chcete.”
Přečíst příběh