Invent your Kayu

Barel

Pen Kayu

 80.01 87.63

Zurücksetzen
Art.-Nr.: pen-kayu
Choose wood OK
Choose nib OK
Choose color OK
×

Kayu Puro

massaranduba
modrá
hrot Zlatý / M

Jak vybrat dřevo?

Zde najdete všechna dřeva, která máme momentálně skladem. Protože dřevo nenakupuji ale recykluji, jsou dřeva odlišena cenově dle dostupnosti. zejména dražší typy dřevin mám pouze v omezeném množství. Dřeva jsou seřazena dle ceny od nejlevnějších po nejdražší. Reálný vzhled dřeva na každém konkrétním peru se bude vždy do jisté míry lišit, neboť je jeho autorem příroda sama.

×

Jak vybrat barvu?

V nabídce najdete základní standardizované barvy, které běžně eloxuji. Barvy jsou seřazené dle náročnosti moření od nejlevnějších po nejdražší. Pokud si nevyberete z těchto barev, můžete si objednat barvu na míru. Pokusím se vašim požadavkům maximálně vyhovět. Je však třeba vědět, že se požadované barvě půjde pouze přiblížit, nikoli ji přesně trefit, jako z RAL vzorníku.

×

Jak vybrat hrot?

K dispozici jsou dvě barvy hrotů: ocel a pozlacená ocel. Každá z barev může mít buď tenkou stopu psaní (Fine = cca 0.3 mm) anebo střední stopu psaní (Medium = cca. 0.5 mm). Tloušťka stopy se ale také odvíjí od použitého papíru, na kvalitních hladkých papírech bude spíše tenčí, na méně kvalitních a hrubých papírech spíše tlustší a rozpíjivá.

×

5 Stunden für jeden Kayu

Für die Herstellung eines Füllers benötige ich fünf Stunden. Dadurch kann ich garantieren, dass mit größter Sorgfalt gearbeitet wurde.

Echtes Massivholz

Obwohl die finale Dicke des Holzes in manchen Flächen nur 0,6 mm ist, werden alle Kayus aus massiven Holzstücken hergestellt

Handarbeit

Er enthält nur fünf vorgefertigte Teile. Die Spitze, Konvertor und drei Magnete. Den Rest stelle ich persönlich in meiner Brünner Werkstatt her.

Magnetischer Verschluss

Bei Ihrem Kayu müssen Sie die Kappe nicht schrauben und auch nichts einklappen. Ein einfacher Magnet verschließt Ihren Füller. So einfach geht ́s!

Verpackung

Ihren Kayu bekommen Sie immer in einer handgefertigten Schachtel mit Hülle, einem Zertifikat, der Gebrauchsanweisung, sowie einem kleinem Geschenk des Hauses.