Invent your Kayu

Barel

Pen Kayu

 80.01 87.63

Clear
SKU: pen-kayu
Choose wood OK
Choose nib OK
Choose color OK
×

Kayu Puro

massaranduba
modrá
hrot Zlatý / M

Jak vybrat dřevo?

Zde najdete všechna dřeva, která máme momentálně skladem. Protože dřevo nenakupuji ale recykluji, jsou dřeva odlišena cenově dle dostupnosti. zejména dražší typy dřevin mám pouze v omezeném množství. Dřeva jsou seřazena dle ceny od nejlevnějších po nejdražší. Reálný vzhled dřeva na každém konkrétním peru se bude vždy do jisté míry lišit, neboť je jeho autorem příroda sama.

×

Jak vybrat barvu?

V nabídce najdete základní standardizované barvy, které běžně eloxuji. Barvy jsou seřazené dle náročnosti moření od nejlevnějších po nejdražší. Pokud si nevyberete z těchto barev, můžete si objednat barvu na míru. Pokusím se vašim požadavkům maximálně vyhovět. Je však třeba vědět, že se požadované barvě půjde pouze přiblížit, nikoli ji přesně trefit, jako z RAL vzorníku.

×

Jak vybrat hrot?

K dispozici jsou dvě barvy hrotů: ocel a pozlacená ocel. Každá z barev může mít buď tenkou stopu psaní (Fine = cca 0.3 mm) anebo střední stopu psaní (Medium = cca. 0.5 mm). Tloušťka stopy se ale také odvíjí od použitého papíru, na kvalitních hladkých papírech bude spíše tenčí, na méně kvalitních a hrubých papírech spíše tlustší a rozpíjivá.

×

5 hours for every Kayu

Each Kayu takes about five hours to manufacture. Thanks to this I can guarantee the precision of every piece.

Pure solid wood

Even though the final thickness of the wood in some parts is only about 0.6 mm, all Kayus are made of solid wood blocks. No veneers.

Handmade to maximum extent

There are only five parts on every pen that are not handmade: The nib, the converter and three magnets. Everything else is handcrafted in my workshop in Brno.

Magnetic closing

You will never have to screw or press the cap against the pen to use Kayu. The Magnets will do the job for you. How simple.

All-in-one package

When you order Kayu you not only get the pen. The package also includes handmade cardboard case, handsawn felt case, certificate of authencity, manual and a little gift.