Egino a Puro: Plnicí pera na míru

Kompletně ručně vyráběná plnicí pera naší vlastní konstrukce a designu. Kovové části jsou z eloxovaného hliníku, tělo a víčko z masivního dřeva. Ušijte si pero přímo na sebe.

Nakonfigurovat pero

Poskládej si svoje Kayu

Tělo

Pero Kayu

2,4802,680

Zrušit výběr
Katalogové číslo: pen-kayu
Vyberte si dřevo OK
Vyberte si hrot OK
Vyberte si barvu OK
×

Kayu Puro

massaranduba
modrá
hrot Zlatý / M

Jak vybrat dřevo?

Zde najdete všechna dřeva, která máme momentálně skladem. Protože dřevo nenakupuji ale recykluji, jsou dřeva odlišena cenově dle dostupnosti. zejména dražší typy dřevin mám pouze v omezeném množství. Dřeva jsou seřazena dle ceny od nejlevnějších po nejdražší. Reálný vzhled dřeva na každém konkrétním peru se bude vždy do jisté míry lišit, neboť je jeho autorem příroda sama.

×

Jak vybrat barvu?

V nabídce najdete základní standardizované barvy, které běžně eloxuji. Barvy jsou seřazené dle náročnosti moření od nejlevnějších po nejdražší. Pokud si nevyberete z těchto barev, můžete si objednat barvu na míru. Pokusím se vašim požadavkům maximálně vyhovět. Je však třeba vědět, že se požadované barvě půjde pouze přiblížit, nikoli ji přesně trefit, jako z RAL vzorníku.

×

Jak vybrat hrot?

K dispozici jsou dvě barvy hrotů: ocel a pozlacená ocel. Každá z barev může mít buď tenkou stopu psaní (Fine = cca 0.3 mm) anebo střední stopu psaní (Medium = cca. 0.5 mm). Tloušťka stopy se ale také odvíjí od použitého papíru, na kvalitních hladkých papírech bude spíše tenčí, na méně kvalitních a hrubých papírech spíše tlustší a rozpíjivá.

×

5 hodin pro každé Kayu

Jedno pero mi zabere okolo pěti hodin čistého výrobního času. Díky tomu můžu garantovat, že každé je opravdu precizně vyvedené.

Poctivé masivní dřevo

I když je výsledná tloušťka dřeva v některých místech pouze 0,6 mm, jsou Kayu vyrobena z masivních dřevěných špalíků.

Ručně vše, co jde

Je pouze pět dílů, které jsou na Kayu vyrobené strojem: Hrot, konvertor a tři magnety. Vše ostatní vyrábím osobně v brněnské dílně.

Magnetické zavírání

Kayu nikdy nebudete muset před psaním šroubovat nebo zacvakávat po použití. Prostě jen vysunete či zasunete. Jak snadné.

Kompletní balení

Když si Kayu objednáte, nedostanete jen pero. V ceně je i ručně vyráběná kartonová krabička, ručně šitý obal, certifikát, návod a dárek.